Головна сторінка укр рус eng
 
 
 
    Програма

Всеукраїнська молодіжна громадська організація 
«Молодіжний Європейський Рух»

Про організацію:

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молодіжний Європейський Рух», як молодіжне крило Європейської партії України, з представництвами у 19 регіонах України була створена в 2009 році у відповідь на потребу включення молоді до процесів інтеграції України в Європейський Союз. Ця потреба набуває особливої актуальності саме у 2009 році, оскільки святкуючи своє 18-ліття, Україна отримує нове покоління українців, які народилися у незалежній Україні та стають повнолітніми. Молоді люди, нова українська генерація, набуваючи додаткових прав та зобов’язань, можуть та мають стати новим, енергійним імпульсом, який необхідний європейському рухові України.

Ми, «Молодіжний Європейський Рух», – об’єднання молодих людей, які прагнуть брати участь у розбудові України - вільної, сильної, держави, яка посяде гідне місце в Європі та світі.

Ми закликаємо всіх молодих людей брати активну участь в політичному, суспільному і економічному житті країни. Не залишатись осторонь загальнодержавних і головне місцевих проблем.

Ми виступаємо за вступ України в Європейський Союз, і будемо прагнути щоб демократичні права та свободи стали невід’ємною частиною життя українця.

Ми пропагуємо професіоналізм, працьовитість, відповідальність і чесність, як ключові ознаки громадянського суспільства в умовах ринкової економіки.

Ми впевнені, що енергійні, активні, вільні та чесні громадяни, які змінили своє життя на краще, здатні змінити в кращий бік і життя своєї країни.

Ми відкриті до співпраці з усіма, кому близька ліберальна ідея, а особливо з тими об’єднаннями, програма яких якнайкраще служить розбудові нашої держави.

Ми об’єднуємось на принципах:
Соціальної спрямованості, демократичності, справедливості, добровільності та прозорості.

Наше кредо:
Якщо ти сам не будеш вирішувати свою долю, за тебе зроблять це інші.
Не гай часу, приєднуйся до успішних – будь з нами!!!

Бачення:
Кожен українець у кожному куточку України з гордістю називає себе громадянином України.

Місія:
Молодіжний Європейський Рух є всеукраїнською молодіжною організацією, яка формує молоду силу України і виховує провідників українського суспільства, для яких права і свободи людини, чіткі принципи і переконання є невід’ємною частиною життя.

Мета:
Пошук, об’єднання та сприяння розвитку ініціативної молоді України, яка підтримує цінності Європейської партії України, зокрема: Європейську демократію, відкритий ринок, громадянське суспільство та захищені соціальні, економічні і політичні права громадян.

Стратегічні цілі:

 1. Акумулювання молоді в усіх регіонах України довкола ідеї інтеграції України у Європейський Союз.

 2. Патріотичне виховання української молоді, свідомих та відповідальних громадян своєї держави.

 3. Активне залучення молодих людей до процесів державотворення.

 4. Входження в міжнародну федерацію ліберальної молоді (International Federation of Liberal Youth).

Основні завдання:


 1. Розбудова дієвого об’єднання «Молодіжний Європейський Рух», яке буде мати квоту представництва в усіх керівних органах Європейської партії України.

 2. Забезпечення основних засобів співпраці та обміну інформацією між регіональними організаціями Молодіжного Європейського Руху.

 3. Ведення просвітницької діяльності, пропаганда ідеї самоорганізації серед молодих людей.

 4. Створення органів молодіжного самоврядування, дорадчо-консультаційних структур при органах державної влади та місцевого самоврядування, груп з розробки проектів державної політики тощо.

 5. Просування молодих кваліфікованих кадрів, зацікавлених у формуванні ліберально-демократичного ладу у державі для роботи в органах державної влади та місцевого самоврядування.

 6. Ініціювання масштабних, відкритих і послідовних політичних та економічних реформ. Посилення ролі демократичних інститутів та процедур.

 7. Налагодження співпраці з міжнародними організаціями, реалізація спільних проектів.
   
 
Презентаційний відеоролик Європейської партії України
Зроби висновок сам
Європейська партія України
Україна - Європа! Українці - Європейці!
Європейська партія України
Вітальне слово
сера Грехема Уотсона
VI з’їзд Європейської партії України – 10 грудня 2011 року
Регіональні новини
2014.06.24 17:15
2014.06.09 13:29
2014.05.28 12:14
Повний перелік

Анонси подій
2013.11.25 14:48
2013.10.24 15:47
2013.09.30 18:35
Повний перелік

Рішення керівних органів
2014.01.03 17:31
2013.01.03 17:16
2011.12.11 15:39
Повний перелік


Європейська партія України
2014.06.26 13:50
2014.06.26 10:25
2014.06.25 16:41
Повний перелік


 
Всі права захищено ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ © 2014