Головна сторінка укр рус eng
 
 
 
    Рішення керівних органів
2014.01.03 17:31
КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН ДІЯЛЬНОСТІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ НА 2014 РІК
  
Скачати план одним файлом

Жирним виділені заходи, які організовує Європейська партія України та  які є відкритими до відвідання усіма бажаючими. 

Без виділення – події за запрошенням та внутрішні партійні заходи

лютий   
04.02-08.02 Міжнародний відділ партії Винесення на партійне обговорення плану заходів в якості проведення форумів, конференцій, круглих столів за участю представників Українського парламенту і Європарламенту. Підбір актуальної тематики.
 14.02  Робоча група: «Законодавча ініціатива» Розробка законопроектів «Про товариства співвласників будинку», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення діяльності товариств співвласників будинків», «Про захист професійної діяльності журналістів»
12-15.02 Зимова сесія Парламентської Асамблеї ОБСЄ Місце проведення: м. Відень, Австрія
15.02 Рада Партії регіональних організацій політичної партії Європейської партії України  Обговорення політичної ситуації в Україні між осередками  Європейської партії України. Обрання делегатів на з’їзд від усіх зареєстрованих регіональних організацій партії.
15.02 Зустріч з ветеранами війни в Афганістані Запрошення до участі політичних діячів України, обговорення соціальних проблем ветеранів війни в Афганістані.
18.02 Проект «Лекції з лібералізму» Круглий стіл: «Роль ліберальних цінностей  в перебудові української держави». Запрошуються представники політичних партій, громадських організацій та всі зацікавлені особи.
 21.02  Рада партії Визначення стратегії і тактики діяльності організації партії. Тема для обговорення законодавчих ініціатив: «Про товариства співвласників будинку», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення діяльності товариств співвласників будинків», «Про захист професійної діяльності журналістів». Запрошені: активні члени партії, куратори обласних відділень міжнародної громадської організації «Народний адвокат», керівник робочої групи партії з питань законотворчості і права.
22.02 Акції на захист навколишнього середовища «Врятуй своє місто» Спільно з Молодіжним європейським рухом  організація на Майдані Незалежності міста Києва флеш-мобу за участі українських активних громадських діячів на підтримку захисту навколишнього середовища.  
 22-23.02 Проведення зустрічей з виборцями у виборчому окрузі №13 За участі лідера Європейської партії України Миколи Катеринчука проведення народних віче у містах Калинівка, Хмельник, Козятин Вінницької області. Тема: «Мирне вирішення політичної кризи в Україні» 
22-27.02 Міжнародний відділ партії Розробка спільного міжнародного проекту Європейської партії України та Молодіжного Європейського Руху.
22-23.02 Форум міжнародної громадської організації «Народний адвокат» Звітування про діяльність у 2013 році, обговорення проблем та перспектив  розвитку у 2014 році. Презентація нового сайту соціальної програми та нової стратегії діяльності.
26.02-01.03 Міжнародний відділ партії Підготовка привітань з Міжнародним жіночим днем представниць Європарламенту, ALDE.
26.02 Політична школа Європейської партії Тренінг для нових членів Волинської та Дніпропетровської області, консультації політтехнолога, економіста та юриста.
березень   
04.03-07.03 Робоча група: «Законодавча ініціатива» Розробка законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності за підкуп виборців та продаж виборцями своїх голосів» та внесення змін до Бюджетного кодексу: вилучення з Державного бюджету України на 2014 рік норму, щодо призупинення дії Закону «Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства»
05.03-06.03 Міжнародний відділ партії Привітання з  Міжнародним жіночим днем представниць Європарламенту, ALDE.
11.03 Проект «Лекції з лібералізму: Гендерна політика в сучасній Україні» Круглий стіл «Гендерна політика в сучасній Україні». Запрошуються представники політичних партій, громадських організацій та всі зацікавлені особи.
08.03 Міжнародний жіночий день Заходи з привітання жінок в обласних осередках партії. Загальноукраїнський конкурс есе та малюнків «Європейська жінка», оголошення результатів та нагородження переможців у м. Київ.
14.03 Масляна Святкові заходи в областях України з теми: «Українські традиції – європейські цінності».
14.03 Акції, спрямовані на захист навколишнього середовища «Врятуй своє місто» Спільно з Молодіжним європейським рухом  організація до свята Масляної в м. Горлівка флеш-мобу за участі українських активних громадських діячів.  
20.03 ALDE Pre-Summit Meeting Зустріч членів ALDE  перед самітом, Бельгія, Брюсель
25-27.03 Тренінг від Європейського ліберального форуму (ELF) Тема: «Встаньте заради Європи! На шляху до Союзу прав і свобод?», місце проведення: м. Страсбург, Франція
 28.03  Рада партії Визначення стратегії і тактики діяльності організації партії. Тема для обговорення законодавчих ініціатив: «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності за підкуп виборців та продаж виборцями своїх голосів». Запрошені: активні члени партії, куратори обласних відділень міжнародної громадської організації «Народний адвокат», керівник робочої групи партії з питань законотворчості і права.
 29.03  Політична школа Європейської партії Тренінг для активу Донецької та Закарпатської області, консультації політтехнолога, економіста та юриста.
квітень  
01.04 Розважальні акції «Сміх - не гріх!» Проведення спільно з Івано-Франківською організацією Молодіжного Європейського Руху акцій з нагоди Дня сміху
01-04.04 Робоча група: «Законодавча ініціатива» Розробка законопроекту «Про зброю» та «Про делегування повноважень» (щодо місцевого самоврядування)
 12.04 З’їзд партії, м.Київ Прийняття стратегічних рішень діяльності партії на загальноукраїнських партійних зборах. Запрошені: представники ALDE Party, Liberal International, ліберальних партій-партнерів (список уточнюється). Прийняття рішення про створення нових осередків партії та прийняття нових членів. Прийняття плану законодавчих ініціатив на рік.
 13.04 Акції, спрямовані на захист навколишнього середовища «Врятуй своє місто» Спільно з Молодіжним європейським рухом  організація в м. Нетішин (Хмельницька область) флеш-мобу за участі українських активних громадських діячів. 
15.04 Проект «Лекції з лібералізму: Ліберальне конструювання світової політики» Круглий стіл «Гендерна політика в сучасній Україні». Запрошуються представники політичних партій, громадських організацій та всі зацікавлені особи.
24.04 Тренінг від Європейського ліберального форуму (ELF) Тема: «Опитати та поділитися: передовий досвід освоєння загального потенціалу», місце проведення: м. Ротердам, Нідерланди
24.04 Весняна генеральна асамблея Європейського ліберального форуму (ELF) Місце проведення: м. Роттердам, Нідерланди
25.04 Робоча група від Європейського ліберального форуму (ELF) Тема: «Давайте почнемо: Цільова група Ральфа Дарендорфа з питання про майбутнє Європи», місце проведення: м. Роттердам, Нідерланди
24-27.04 Конгрес Liberal International  Конгрес Ліберального Інтернаціоналу, тема «Покращення глобальної торгівлі», м. Роттердам, Нідерланди 
25.04 Рада партії Визначення стратегії і тактики діяльності організації партії. Тема для обговорення законодавчих ініціатив: законопроекти «Про зброю» та «Про делегування повноважень» (щодо місцевого самоврядування). Запрошені: керівництво «Союз Чорнобиль України», активні члени партії, керівник робочої групи партії з питань законотворчості і права.
26.04 Екологічний форум «Атомна енергія: необхідність чи пошук альтернативи?» Спільно з «Союз Чорнобиль України»  обговорення з політичними діячами та активістами соціального становища ліквідаторів ЧАЕС, постраждалих, залучення міжнародних партнерів партії, організацій із захисту навколишнього середовища та науковців.
26.04 Політична школа Європейської партії Тренінг для активу Запорізької та Івано-Франківської області, консультації політтехнолога, економіста та юриста.
травень  
05-08.05 Робоча група: «Законодавча ініціатива» Тема для обговорення: «Медична реформа. Парламентські слухання про результати медичної реформи» та вироблення законопроекту «Про скасування закону про реформування Укрзалізниці»
07.05 Флеш-моб «Я люблю своє місто!» Проведення спільно з Івано-Франківською організацією Молодіжного європейського руху акції, привітання жителів міста з нагоди свята
13.05 Проект «Лекції з лібералізму: Ліберальні відповіді популістській риториці» Круглий стіл на тему «Ліберальні відповіді популістській риториці». Презентація матеріалів ELF за результатами робочої групи. Запрошуються представники політичних партій, громадських організацій та всі зацікавлені особи.
09.05 Святкові заходи до Дня перемоги.  Привітання обласними осередками партії ветеранів Другої світової війни з Днем перемоги. 
09.05 Святкові заходи до Дня Європи. Щорічний флеш-моб в Києві, Львові, Донецьку та Одесі до Дня Європи. 
09-11.05 Робоча група від Європейського ліберального форуму (ELF) Тема: «Інтеграція циган в Центральний і Південно-Центральній Європі», місце проведення: м.Ніредьхаза, Угорщина
15.05 ALDE Pre-Summit Meeting Зустріч членів ALDE  перед самітом
17.05 День Європи в Україні Проведення святкових заходів. Спільно з Молодіжним європейським рухом організація в усіх обласних центрах України молодіжних брейн-рингів з теми «Я -Європеєць». Організація у м.Калинівка, Хмільник, Козятин (Вінницька область) концертної програми «Я-Європеєць».
17-18.05 Другий арабсько-європейський форум ліберального діалогу (ELF) Тема: «Роль політичних партій в просуванні лібералізму», м. Каїр, Єгипет
18.05 Соціально-політична акція «Пікнік» Спільно з Івано-Франківською організацією Молодіжного Європейського Руху проведення акції з нагоди Дня молодіжних і дитячих громадських організацій України, м. Івано-Франківськ
25.05 Акції, спрямовані на захист навколишнього середовища «Врятуй своє місто» Спільно з Молодіжним європейським рухом  організація в м. Коломия (Івано-Франківська область) флеш-мобу за участі українських активних громадських діячів.  
25.05 День міста Калинівка (Вінницька область, виборчий округ №13) Організація святкового концерту, конкурси для школярів. 
30.05 Рада партії Визначення стратегії і тактики діяльності організації партії. Тема для обговорення законодавчих ініціатив: «Медична реформа. Парламентські слухання про результати медичної реформи» та обговорення законопроекту «Про скасування закону про реформування Укрзалізниці». Запрошені: активні члени партії, керівник робочої групи партії з питань законотворчості і права. Представники громадських організацій України з медичної сфери.
31.05 Політична школа Європейської партії Тренінг для активу Київської та Кіровоградської областей, консультації політтехнолога, економіста та юриста.
червень  
01.06 Міжнародний день дітей Конкурс для школярів «Знай Європу» в обласних осередках партії.
02-06.02 Робоча група: «Законодавча ініціатива» Тема обговорення та вироблення законопроекту: «Пенсійна реформа. Запровадження нарахування пенсії із розрахунку середнього розміру заробітної плати за минулий рік»
03-04.06 Літня школа Європейського ліберального форуму (ELF): Академія ліберального майбутнього Місце проведення: Таллінн, Естонія
08.06 Акції, спрямовані на захист навколишнього середовища «Врятуй своє місто» Спільно з Молодіжним європейським рухом  організація в м. Феодосія (АР Крим) флеш-мобу за участі українських активних громадських діячів.  
10.06 Проект «Лекції з лібералізму: Лібералізм vs Неолібералізм» Круглий стіл на тему: «Лібералізм vs Неолібералізм». Запрошуються представники політичних партій, громадських організацій та всі зацікавлені особи.
23.06-25.07 «Міжнародний ліберальний літній студентський табір»  Організатор: міжнародний відділ Європейської партії України спільно з Європейським Молодіжним Рухом.  В рамках проведення святкування «Дня Молоді». Орієнтовне місце проведення: Одеська область.
27.06 Рада партії Визначення стратегії і тактики діяльності організації партії. Тема для обговорення законодавчих ініціатив: «Пенсійна реформа». Запрошені: активні члени партії, керівник робочої групи партії з питань законотворчості і права.
28.06 Політична школа Європейської партії Тренінг для активу Луганської та Львівської областей, консультації політтехнолога, економіста та юриста.
28.06 Заходи з нагоди Дня Конституції  України. Привітання громадян України обласними осередками партії. ІІ Міжнародна подіумна дискусія за участю політичних діячів України та країн ЄС «Конституція України та світові ліберально-демократичні тенденції».
 29 – 03.07 Щорічна сесія Парламентської Асамблеї ОБСЄ Місце проведення: м. Баку, Азербайджан
липень   
07.07 День міста Козятин (Вінницька область) Організація святкового концерту, конкурси для школярів.
01-04.02 Робоча група: «Законодавча ініціатива» Тема обговорення та вироблення законопроекту: «Пенсійна реформа. Пенсійний вік для жінок»
09.07-14.07 Літня школа «Європейська Україна» За результатами загальноукраїнського конкурсного відбору активної і талановитої молоді проведення літньої школи, яка міститиме квести,  мозкові штурми, зустрічі з громадськими діячами,  обговорення актуальних досліджень з питань євроінтеграції. Місце проведення:  
20.07 Акції, спрямовані на захист навколишнього середовища «Врятуй своє місто» Спільно з Молодіжним європейським рухом  організація в м. Чернігів флеш-мобу за участі українських активних громадських діячів.  
25.07 Рада партії Визначення стратегії і тактики діяльності організації партії. Тема для обговорення законодавчих ініціатив «Пенсійна реформа. Пенсійний вік для жінок». Запрошені: активні члени партії, керівник робочої групи партії з питань законотворчості і права.
26.07 Політична школа Європейської партії Тренінг для активу Миколаївської та Одеської областей, консультації політтехнолога, економіста та юриста.
не визначено Проект «Лекції з лібералізму» тематика уточнюється
серпень   
04-08.08 Робоча група: «Законодавча ініціатива» Тема обговорення та вироблення законопроекту: Новий варіант закону «Про місто-герой Київ» – «Щодо ліквідації посади голови Київської міської державної адміністрації»
17.08 Акції, спрямовані на захист навколишнього середовища «Врятуй своє місто» Спільно з Молодіжним європейським рухом  організація в м. Яготин (Київська область) флеш-мобу за участі українських активних громадських діячів.  
24.08 День незалежності України Привітання громадян України обласними осередками партії.
26.08 Рада партії Визначення стратегії і тактики діяльності організації партії. Тема для обговорення законодавчих ініціатив: Новий варіант закону «Про місто-герой Київ» – «Щодо ліквідації посади голови Київської міської державної адміністрації». Запрошені: активні члени партії, керівник робочої групи партії з питань законотворчості і права.
не визначено Проект «Лекції з лібералізму» тематика уточнюється
вересень   
01.09 День знань Конкурси та ігри для учнів молодших класів «Я - Європеєць», організовуються осередками партії
01-05.09 Робоча група: «Законодавча ініціатива» Тема обговорення та вироблення законопроекту: «Податковий кодекс.  Запровадження єдиного сільськогосподарського безстрокового податку»
14.09 Акції, спрямовані на захист навколишнього середовища «Врятуй своє місто» Спільно з Молодіжним європейським рухом  організація в м. Маріуполь флеш-мобу за участі українських активних громадських діячів.  
22.09 День міста Хмільник (Вінницька область) Організація святкового концерту, конкурси для школярів.
27.09-28.09 Конференція “Інвестиційний клімат в Україні Організатор: міжнародний відділ Європейської партії України.  Місце проведення  - Київ, Україна.
30.09 Рада партії Визначення стратегії і тактики діяльності організації партії. Тема для обговорення законодавчих ініціатив «Податковий кодекс.  Запровадження єдиного сільськогосподарського безстрокового податку». Запрошені: активні члени партії, керівник робочої групи партії з питань законотворчості і права.
не визначено 11th Yalta Annual Meeting ( be Yalta European Strategy) Участь представників партії.
не визначено Проект «Лекції з лібералізму» тематика уточнюється
   жовтень
03-05.10 Осіння сесія Парламентської Асамблеї ОБСЄ Місце проведення: м. Женева, Швейцарія
12.10 Акції, спрямовані на захист навколишнього середовища «Врятуй своє місто» Спільно з Молодіжним європейським рухом організація в м. Кіровоград флеш-мобу за участі українських активних громадських діячів.
24.10 Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй Спільно Молодіжним європейським рухом проведення молодіжних акцій «Україна і світ» обласними осередками партії.
28.10 Рада партії Визначення стратегії і тактики діяльності організації партії. Тема для обговорення законодавчих ініціатив (уточнюється). Запрошені: Запрошені: активні члени партії, керівник робочої групи партії з питань законотворчості і права.
не визначено Проект «Лекції з лібералізму» тематика уточнюється
листопад   
16.11 Акції, спрямовані на захист навколишнього середовища «Врятуй своє місто» Спільно з Молодіжним європейським рухом організація в м. Ужгород флеш-мобу за участі українських активних громадських діячів.  
21.11-22.11 ІІІ Міжнародна конференція «Ліберальна демократія в Україні. Події Майдану»  На основі відкритого діалогу між політичними діячами країн ЄС та України буде проведено аналіз причин, перебігу та наслідків мирних опозиційних протестів в Україні після не підписання угоди про Асоціацію з Європейським Союзом (28-29 листопада 2013 року). Місце проведення уточнюється.
28.11 Рада партії Визначення стратегії і тактики діяльності організації партії. Тема для обговорення законодавчих ініціатив: «Пропозиції до проекту бюджету на 2013 рік». Запрошені: активні члени партії, керівник робочої групи партії з питань законотворчості і права.
29.11 Політична школа Європейської партії Тренінг для активу Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей, консультації політтехнолога, економіста та юриста.
не визначено Проект «Лекції з лібералізму» тематика уточнюється
грудень   
01.12 Всесвітній день боротьби зі СНІДом Спільно з Молодіжним європейським рухом  та обласними осередками партії проведення акції «СНІДу - НІ».
15.12 Акції, спрямовані на захист навколишнього середовища «Врятуй своє місто» Спільно з Молодіжним європейським рухом  організація в м. Житомир флеш-мобу за участі українських активних громадських діячів.  
19.12 Рада партії Визначення стратегії і тактики діяльності організації партії. Підведення підсумків діяльності за 2014 рік. Обговорення планів на 2015 рік. Тема для обговорення законодавчих ініціатив: «Пропозиції до проекту бюджету на 2015 рік».
31.12 Новий Рік Привітання населення обласними осередками партії

*Обласні осередки діють в АРК, Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій,  Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській,  Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Cумській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій,Черкаській, Чернігівській областях.

**Усі заходи висвітлюються на офіційному партійному сайті www.epu.in.ua та в засобах масової інформації.

***Під час пленарних тижнів проводиться брифінг лідера партії для висвітлення позиції партії з питань порядку денного Верховної ради України та оголошення партійних заяв.


 

 
Презентаційний відеоролик Європейської партії України
Зроби висновок сам
Європейська партія України
Україна - Європа! Українці - Європейці!
Європейська партія України
Вітальне слово
сера Грехема Уотсона
VI з’їзд Європейської партії України – 10 грудня 2011 року
Регіональні новини
2014.06.24 17:15
2014.06.09 13:29
2014.05.28 12:14
Повний перелік

Анонси подій
2013.11.25 14:48
2013.10.24 15:47
2013.09.30 18:35
Повний перелік

Рішення керівних органів
2014.01.03 17:31
2013.01.03 17:16
2011.12.11 15:39
Повний перелік


Європейська партія України
2014.06.27 17:49
2014.06.27 16:16
2014.06.26 13:50
Повний перелік


 
Всі права захищено ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ © 2014